Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı , Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales Filmini İzle

  Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı

  Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı
  Alternatif Adı :
  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
  Vizyon Tarihi :
  26 Mayıs 2017
  Eklenme :
  06 Aralık 2017
  Toplam İzlenme :
  302
  Tür :
  Macera Komedi Fantastik Aksiyon
  Süre :
  2s 9dk
  Etiketler :
  karayip korsanları salazar'ın intikamı izle 1080p karayip korsanları salazar'ın intikamı karayip korsanları salazar'ın intikamı turbobit karayip korsanları salazar'ın intikamı türkçe
  Favori :
  0
  • Çılgın maceraları ile bilinen, kaptanları şahı ama bir o kadar talihsiz Jack Sparrow, yelken açtığı sularda yaklaşan kötü rüzgarları hisseder. Korkunç Kaptan Salazar`ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başarmıştır; hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack`tir. Jack, Salazar`ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması`ndan  dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

   Filmin yönetmen koltuğunda Espen Sandberg ve Joachim Rønning ikilisi otururken, senaryo Jeff Nathanson’a emanet. Oyuncu kadrosunda ise Johnny Depp ve Javier Bardem başı çekerken kendilerine Brenton Thwaites, Kevin R. McNally, Kaya Scodelario, Golshifteh Farahani, Stephen Graham, David Wenham ve Geoffrey Rush eşlik ediyor.      

  Facebook Yorum
  Yorumlar
  3 x 1 = ?