Power Rangers , Saban's Power Rangers Filmini İzle

  Power Rangers

  Power Rangers
  Alternatif Adı :
  Saban's Power Rangers
  Vizyon Tarihi :
  24 Mart 2017
  Eklenme :
  07 Aralık 2017
  Toplam İzlenme :
  308
  Tür :
  Macera Bilim Kurgu Aksiyon
  Süre :
  2s 4dk
  Etiketler :
  power rangers series power rangers movie power rangers wiki power rangers cast power rangers 2 power rangers speelgoed power rangers ninja steel power rangers 2017 power rangers power rangers samurai
  Favori :
  0
  • Yaşadıkları Angel Grove adlı küçük kasabanın ve tüm Dünya’nın bir uzaylı tehdit tarafından ortadan kaldırılmak üzere olduğunu öğrendiklerinde olağanüstü bir güç haline gelmeleri gereken beş sıradan genci anlatıyor. Kader tarafından seçilen kahramanlar, gezegeni kendilerinden başkasının kurtaramayacağını fark ederler ancak bunu yapmak için, gerçek hayattaki sorunlarının üstesinden gelmek zorunda kalacaklardır ve sonucunda Power Rangers olarak bir araya geleceklerdir.
   90`ların kült televizyon dizisi olan Power Rangers serisini yeniden perdeye taşıyacan olan filmin yönetmen koltuğuna Dean Israelite oturuyor. Filmin başrollerini ise Dacre Montgomery, RJ Cyler, Naomi Scott, Becky G ve Ludi Lin üsteniyor. Power Rangers`ın ikonik kötülerinden uzaylı cadı Rita Repulsa`ya ise ünlü oyuncu Elizabeth Banks hayat veriyor. Filmin yönetmen koltuğunda Dean Israelite oturuyor.

  Oyuncular ve Yönetmen
  Facebook Yorum
  Yorumlar
  3 - 1 = ?