Satıcı , Forushande Filmini İzle

  Satıcı

  Satıcı
  Alternatif Adı :
  Forushande
  Vizyon Tarihi :
  2016
  Eklenme :
  15 Aralık 2017
  Toplam İzlenme :
  141
  Tür :
  Dram
  Süre :
  125
  Etiketler :
  satıcı filmi izle altyazılı satıcı filmi türkçe dublaj izle satıcı filmi konusu satıcı filmi izle satıcı filmini izle satıcı filmi satıcı filmi 2014 satıcı filmini türkçe dublaj izle
  Favori :
  0
  • Yaşadıkları evin ciddi bir yıkılma tehlikesi arzetmesinin ardından tiyatrocu Emad (Şahab Hüseyni) ve Rana (Terane Alidosti), yeni bir ev aramaya başlar. O sıralarda Arthur Miller`ın Satıcının Ölümü oyununda başrol oynayan çift, sonunda tiyatrodaki bir başka oyuncunun önerdiği eve kiracı olarak yerleşmeyi kabul eder. Ev son derece güzeldir, ancak evin bir önceki kiracısının özel hayatıyla ilgili birçok dedikodu bulunmaktadır. Yerleşmelerinden kısa bir sonra, bir gece Rana yalnızken kimliği belirsiz bir kişi tarafından saldırıya uğrar. Rana olayı polise götürmek istemez, bunun üzerine Emad suçluyu kendi yöntemleriyle bulmaya karar verir. Bütün bu olaylar, aralarındaki ilişkiyi kötüleştirecektir.
   Oscar ödüllü Asghar Farhadi`nin 2016 yapımı Satıcı filmi, Cannes Film Festivali`nde En İyi Senaryo ve En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmasının yanında, İran`ın Oscar için adayı olarak seçildi.

  Oyuncular ve Yönetmen
  Facebook Yorum
  Yorumlar
  4 + 3 = ?