Yıldız Savaşları: Bölüm II - Klonlar’ın Saldırısı , Star Wars: Episode II - Attack of the Clones Filmini İzle

  Yıldız Savaşları: Bölüm II - Klonlar’ın Saldırısı

  Yıldız Savaşları: Bölüm II - Klonlar’ın Saldırısı
  Alternatif Adı :
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
  Vizyon Tarihi :
  16 Mayıs 2002
  Eklenme :
  01 Aralık 2017
  Toplam İzlenme :
  171
  Tür :
  Savaş Macera Bilim Kurgu Star Wars Serisi
  Süre :
  2s 22dk
  Etiketler :
  star wars bölüm ii - klonlar in saldırısı yıldız savaşları bölüm ii - klonlar in saldırısı
  Favori :
  0
  • Açgözlü Ticaret Federasyonunun Naboo’ya karşı giriştiği işgalin yenilgiyle sonuçlanmasının üzerinden 10 sene geçmiştir. İlk filmde 9 yaşında karşılaştığımız Anakin Skywalker artık 19 yaşındadır ve Obi Wan’ın gözetimi altında Jedi Eğitimini sürdürmektedir.

   Naboo Kraliçesi Padme Amidala ise, görevini halefi Jamillia’ya devretmiş ve bir senatör olarak Naboo’yu Galaktik Senatoda temsil etmeye başlamıştır.

   Bu sırada Galaksi yine büyük bir savaşın eşiğine gelmiştir. Jedi düzenini kendi isteğiyle terkeden eski Jedi Ustası Count Dooku, gizlice Darth Sidious’la çalışmaya başlayarak Ayrılıkçılar grubunun başına geçmiştir ve galakside huzursuzluk yaratmaktadır. Yüce Başkan Palpatine, kötü gidişe dur demek için bir klon ordusu hazırlama önerisini getirir ve Senatoda oylamaya sunar. Oylamaya katılmak üzere Coruscant’a gelen Senatör Amidala, bir suikast girişiminden kılpayı kurtulur. Bunun üzerine Palpatine, Obi Wan ve Anakin Skywalker’ı Amidala’yı korumakla görevlendirir.

   Bu arada Anakin ve Amidala arasındaki ilişki gittikçe gelişmektedir. Naboo’da Amidala’nın ailesinin yanında geçirdikleri bir kaç gün içinde birbirlerine aşık olduklarını farkederler

  Facebook Yorum
  Yorumlar
  3 + 7 = ?